Автогрейдери Cat® серії М: особливості та переваги

Aвтoгрeйдeри Cat® сeрії М стaли гaлузeвим стaндaртoм eксплуaтaційнoї eфeктивнoсті тa зaгaльнoї прoдуктивнoсті.

 Вoни признaчeні исполнение) скoрoчeння витрaт чaсу і рeсурсів около викoнaнні дoрoжньoгo будівництвa і рeмoнтниx рoбіт. 

Oснoвні пeрeвaги сeрії: висoкий кoмфoрт во (избежание oпeрaтoрa і зручність тexнічнoгo oбслугoвувaння

, зaвдяки чому ви зможете досягти максимального збільшення прибутку від інвестицій. 

ДВИГУН

Двигуни Cat® C9 ACERT забезпечують продуктивність машини, необхідну с целью підтримання постійних швидкостей профілювання исполнение) максимальної продуктивності робіт. Завдяки високому обертаючому моменту і здатності двигуна стабільно працювати получи и распишись режимах максимального навантаження, досягається потужність, необхідна угоду кому) плавної роботи при різких короткочасних збільшеннях навантаження для машину. Технологія ACERT знижує температуру в камері згоряння і оптимізує згоряння палива, що дозволяє використовувати паливо з максимальною ефективністю. Двигуни ACERT також відрізняються меншим рівнем викидів відповідно прежде вимог до обладнання по мнению всьому світу.


ТРАНСМІСІЯ

Автогрейдери серії М призначені к ефективної роботи в найважчих умовах. Стандартне автоматичне блокування диференціала розблокує диференціал возле повороті і заблокує його быть русі вперед, спрощуючи управління і захищаючи силову передачу.

Удобства І УПРАВЛІННЯ

Хороший огляд є ключовим фактором забезпечення безпеки і ефективності. Скошена формальная сторона дверей кабіни і капота і похиле заднє вікно дозволяють оператору візуально контролювати толчея відвалу, коліс і задню частину машини. Додаткова задня магазин ще більше збільшує огляд навколо машини.

  


ПРИЛАДОВА Тротуар

Покажчики, які легко читаються, та контрольні лампи відображають всі критичні робочі параметри машини. Прием Cat® Messenger забезпечує можливість контролю продуктивності машини і даних діагностики в режимі реального часу, що дозволяє досягти максимальної продуктивності.

КУТ ПОВОРОТУ ВІДВАЛУ ТА ВІДВАЛ

Збільшений нахил і оптимізована дуга відвалу, а також великий пробел між верхньою частиною відвалу і поворотним на суше и на море збільшують ефективність переміщення матеріалу уздовж відвалу. Загартовані направляючі, загартовані ріжучі кромки і бічні накладки, а також болти с целью важких умов експлуатації забезпечать підвищену надійність і довгий термін служби відвалу. Сполучна яр дозволяє встановлювати відвал в крайні положення с целью полегшення формування укосів і траншей, а також во (избежание зачистки траншей.

На пухких, м\’яких грунтах (бруд, гравій, пісок или сніг), де зчеплення коліс з грунтом утруднене, додатковий повний привід (AWD) забезпечить підвищення переданої возьми грунт потужності і зробить роботу більш ефективною. Додаткове тягове зусилля протидіє ковзанню машини возьми бічних схилах. 

Щоб дізнатися більше относительно переваги автогрейдерів Cat® серії М, зв\’яжіться з представниками компанії Цеппелін Україна вслед за номером 0 800 300 350. Фахівці компанії з радістю дадуть відповідь получи и распишись всі ваші запитання!

Джерело: Інформацію опубліковано бери правах реклами

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.