Білий колір додає простору і свіжості інтер’єру

Білий кoлір – нeйтрaльний, a тoму підxoдить угоду кому) всіx людeй нeзaлeжнo від упoдoбaнь в інтeр’єрі чи тускарора xaрaктeру. Він пoзитивнo вливaє нa сaмoпoчуття людини, oднaк йoгo нaдмірність, як і всех благ-щo, чoгo зaбaгaтo, мaє звoрoтний eфeкт. У цілкoвитo білій кімнaті людинa стaє пoчувaтися нeзaтишнo, нaчe в зaмку Снігової королеви, лікарні чи офісі. Натомість тоді, если білого кольору в міру, если його використання розбавлене іншими відтінками чи слугує тлом, так це зовсім інша річ!

Білий колір – універсальний, його можна використовувати в до встречи-якій кімнаті з однаковим успіхом: від передпокою перед вбиральні, від кухні раньше спальні. Немає й інтер’єрного стилю, у якому б безграмотный знайшлося місця для білого: він підходить як класиці (шеббі-богатство), так і сучасним дизайнерським рішенням (крик-тек). Навіть більше: у деяких дизайнах він відіграє першорядну партия, як-от у мінімалізмі, скандинавському стилі, екостилі.

Білий – найкраще тло исполнение) декору й розставлення акцентів. Водночас немає кольору, який никак не можна було б поєднати з білим.

Напрочуд вдалим вибором білий колір стін є як у великих, круглым счетом і в невеликих приміщеннях або тих, які мають низькі стелі, чи тих, що безлюдный (=малолюдный) мають вікон, оскільки він здатен візуально додати простору й світла.

Можливо, єдиним мінусом білого кольору в інтер’єрі є легка забруднюваність і необходимость постійного догляду стін, пофарбованих у світлий відтінок, оскільки сверху білому будь-який огріх (тріщинка, нерівність) стає видимим.

Із зносостійкою глибокоматовою латексною фарбою в (видах стін і стель Śnieżka MATTLATEX BRILLIANT, що має покращені властивості, можна забути для таку проблему, як плями или нерівності на поверхнях, адже відмінна властивість виробу – це висока стійкість накануне частого миття (1-й клас). Сиречь білий передпокій/коридор кроме плям – не фантастика, а реальність із фарбою з удосконаленою рецептурою від ТМ Śnieżka. Круглым счетом, її можна використовувати для того приміщень, в яких ступінь експлуатації поверхонь досить високий: коридорів, фойє, офісів, кухонь, віталень тощо.

Також завдяки спеціальній формулі ANTIREFLEX виріб приховує нерівності получи поверхні, не залишає смуг та створює бездоганне матове покриття. Матовий ступінь блиску  надасть інтер’єру елегантності та зробить стіни ідеальним тлом угоду кому) декоративних елементів. Водночас матовий вигляд стін матиме гармонійний вигляд із дзеркальними чи глянсовими поверхнями.

Неважный (=маловажный) менш виразною особливістю фарби є тетунька, що вона виготовлена получи базі високоякісної екологічно чистої сировини, є безпечною угоду кому) здоров’я. Виріб пройшов оцінку екологічних критеріїв й відповідає міжнародним стандартам ISO  14024. Це підтверджує  екологічний сертифікат й відповідно бери упаковці фарби нанесено  маркувальний знамя  «Зелений журавлик», який інформує споживача оборона екологічну перевагу виробу.

Виріб можна наносити бери цементні, цементно-вапняні, цегляні, гіпсові, дерев\’яні ли деревопохідні основи, а також возьми гіпсокартонні плити всередині приміщень, а також шпалери, які можна фарбувати. Якщо Ви прагнете додати свіжості, простору  й  інтер’єру, так Śnieżka MATTLATEX BRILLIANT посприяє цьому і Ви завжди несомненно зможете підтримувати чистоту поверхонь стін у власній оселі.

               

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.