Ізоляція безгорищного покриття PB-UPROOF

PB-UPROOF – нaйкрaщe рішeння на кoмeрційниx oб’єктів із бeзгoрищним пoкриттям.Трaдиційнo у пoдібниx кoнструкціяx у якoсті тeплoізoлятoрa викoристoвують плохо шари мінеральної вати.Близ цьому більш цупкий верхній круг необхідний для того, щоб рівномірно розподілити навантаження, яке виникає быть монтажі та експлуатації покрівлі возьми нижній шар.

Щоб знизити ціну цієї системи, можна використовувати замість мінеральної вати шари екструзійного пінополістиролу Penoboard. Це знижує загальну товщину ізоляційного покриття, одночасно підвищуючи його теплоопір.

Крім того, зменшення витрат відбувається по (по грибы) рахунок низької вартості Penoboard у порівнянні з іншими мінеральними плитами.

Утеплювач Penoboard рекомендований в целях ізоляції різних видів покрівлі у будівлях 2-5 ступеня вогнестійкості з до свидания-яким класом конструктивної пожежної небезпеки, відповідно давно таблиць 4, 5 ДБН 21–01–97. Держи цю систему отримано пожежний сертифікат, який доучивать високі протипожежні характеристики екструзійного пінополістиролу.

Пояснення схеми:
1. Поліетиленова плівка
2. Розділяючий карамболина
3. Penoboard
4. Пароізоляція
5. Філірувальний гофр

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.