Oнoвлюємo взуттєву дерев’яну поличку


Дaйтe мeні туфлі, і я нaмaлюю людину», – кaзaв Пaблo Пікaссo. Бaгaтo мoжe скaзaти прo людину нaвіть тe, дe і як вoнa збeрігaє свoє взуття. Чи рoзкидaнe вoнo пo всій підлoзі пeрeдпoкoю, чи aкурaтнo склaдeнe в спeціaльнo відвeдeнoму с целью ньoгo місці. Тaким місцeм зaзвичaй є взуттєвa пoличкa, якa дoпoмaгaє й уникнути бeзпoрядку, і тримати взуття в охайному стані. З огляду получи и распишись її призначення поличка теж вимагає дбайливого ставлення, а ради тривалої експлуатації – оновлення.

Найчастіше для того зберігання взуття використовують дерев’яні полички минуя їхні міцність, приємну фактуру, екологічність і відповідність ледь невыгодный всім стилям. Однак в (видах того, щоб вони довго служили й тішили очес своїм виглядом, поверхню обов’язково покривають лаком чи емаллю. Адже саме цей виріб якнайкраще підкреслює фактуру дерева й захищає його від пошкоджень.

З цією метою радимо використовувати акрилову водорозчинну емаль интересах дерева і металу Śnieżka Supermal®.

Виріб відповідає екологічним стандартам і маркований наслышан «Зелений журавлик», що свідчить, зокрема, насчет його безпечність. Тож акриловою фарбою можна покрити никак не лише меблі, але й елементи ігрових майданчиків, шведську стінку чи навіть іграшки.

З ключових технічних характеристик можна назвати такі:

  • стійкість поперед впливу кліматичних факторів;
  • швидке висихання;
  • відмінне зчеплення фарби з основою;
  • висока покривна здатність;
  • підвищена стійкість покриття.

Крім того, емаль несомненно наносити на основу, рівно лягаючи держи поверхню, що робить її надзвичайно зручною исполнение) користування.

Надати дерев’яній поличці про взуття нового вигляду можна пофарбувавши її в інший колір аль навіть у два кольори, якщо в (видах зберігання взуття передбачено кілька рядів. Śnieżka Supermal® Акрилова емаль виручить і шелковичное) дерево, адже, крім базового білого, вона доступна у 20 кольорах! Или ви гарантовано знайдете праздник, який потрібен.

Пам’ятайте: якщо дерев’яна поличка неважный (=маловажный) нова, перш ніж приступити її предварительно лакування/фарбування, поверхні крестины відшліфувати наждачним папером та очистити від пилу і бруду.

Ще Водан спосіб оновити дизайн дерев’яної полички, крім банальної зміни кольору, – це декорування різьбою та орнаментами.

Деякі конструкції підставок про взуття мають верхню поличку, яка може служити як підставкою угоду кому) різних предметів чи аксесуарів, что-то около і сидінням, що нерідко оббивають м’якою тканиною (оксамитом или велюром).

Зрештою, ви можете сконструювати самостійно й геть інакшу взуттєву поличку, але поради щодо її оздоблення, наведені вище, неодмінно стануть вы у пригоді.

 ТОВ «Снєжка-Україна» – спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» получай території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі для Львівщині, виробництво спеціалізується держи виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем угоду кому) понад 200 працівників.  Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом бери сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Приветствие электронной почты защищен через спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере повинен быть включен Javascript.

www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.