ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ: Як захистити дерево від старіння та комах

Як прaвильнo лaкувaти дeрeвo

Дeрeв\’яні пoвeрxні, бeз нaдійнoгo зaxисту тeмніють тa руйнуються. Виxoдoм із ситуaції стaнe пoкриття бeзбaрвним лaкoм, який вдaлo підкрeслить крaсу дeрeв\’янoї пoвeрxні тa зaxистить її від знoшувaння.

Aлe предварительно тим, як нанести безбарвний лакец, необхідно подбати про покриття та використовувати ґрунтовку, застосування якої:

 • забезпечить рівномірний розподіл фінішного покриття за исключением. Ant. с плям;

 • вирівняє вбираючу здатність поверхні та збереже дихаючі властивості деревини;

 • захистить деревину від появи плісняви, водоростей, грибків та комах;

 • захистить поверхню від біопошкоджень;

 • забезпечить тривалий термін служби покриття.

Як обрати ґрунтовку для того деревини

Перш ніж обрати правильну ґрунтовку, варто врахувати її характеристики та антисептичні властивості. Обираючи ґрунтовку, слід враховувати невыгодный тільки її захисні якості, але і характеристики лаку, який если нанесений після цього, бери завершальному етапі роботи.

ВИДИ ҐРУНТОВКИ:

 1. Алкідна – вважається кращою серед будівельників. Оброблене нею дрова сохне до 18 годин, бери його поверхні утворюється матова щільна захисна плівка, яка підкреслює структуру. Така ґрунтовка є нетоксичною. Використовуючи її, можна значно підвищити зносостійкість паркету либо дерев\’яної підлоги.
 2. Водно-дисперсійна – сохне доволі швидко, і, як начало, без запаху та нетоксична. Оброблена таким складом деревина совсем нечего делать шліфується та дає надійний захист від цвілі.
 3. Шелакова – частіше застосовується угоду кому) обробки сирої або худо просушеної деревини, складається з метилового спирту і молочного соку комах.

Единовременно великою популярністю користуються ґрунтовки з біоцидними домішками, які забезпечують додатковий захист від плісняви, водоростей, грибків та комах. 

Алгорифм лакування дерева

Процес лакування деревини складається з кількох етапів:

 • спершу потрібно підготувати дручок – зачистити його вслед допомогою спеціального паперу.

 • опісля – етап знежирювання дерев\’яної поверхні из-за допомогою розчинника.

 • далі – ґрунтування поверхні. Пользу кого цього вам будуть потрібні малярські кисті різної величини.

 • тільки тепер ви можете спокійно покривати лаком дерев\’яні поверхні і бути певними – вони прослужать довго.

ЧИТАЙТЕ: Як обрати политура для паркету?

ПОРАДА: Якщо ви всё-таки ж обрали для роботи алкідну ґрунтовку, в таком случае для фінішного покриття радимо використовувати алкідний лачок.. Він дасть поверхні надійний захист від дощу та вологи, а також надовго збереже природну структуру деревини.

Джерело: 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.