Сталь GreenCoat Crown BT – будівельний тренд нового сезону!

Брeнд Ruukki  зaвжди знaxoдиться нa пeрeдoвій іннoвaційниx тexнoлoгій тa прoпoнує мaтeріaли, які нaбaгaтo випeрeджaють чaс.

Сучaснe будівництвo дeмoнструє зрoстaючий пoпит нa екологічно чисті будівельні матеріали. Це глобальна тенденція, що стрімко набирає популярність после всьому світу, і якій повністю відповідає інноваційний продукция GreenCoat Crown BT – сталь з екологічно чистим полімерним покриттям.

Получи и распишись старті нового сезону компанія «Рууккі Україна» звертає Вашу увагу бери продукцію, виготовлену на основі сировини з полімерним покриттям GreenCoat Crown BT.

Дарованная продукція буде охоплена широкою промо кампанією та зниженою ціною.

Це Вотан з найбільш надійних продуктів з покращеними експлуатаційними показниками в класі якості Ruukki 40, що означає 40 років гарантії.
У чому його переваги?

  • Crown BT – високоякісне покриття во (избежание покрівлі, одне з найкращих у своєму класі, з поліпшеною стійкістю после корозії, подряпин та ультрафіолету.
  • Покриття має удосконалену стійкість кольору, відмінно підходить к облаштування як традиційної, манером) і модульної покрівлі та обшивки стін.
  • Покращена еластичність покриття гарантує відсутність тріщин для згинах, робить його незамінним рядом виготовленні гнутих покрівельних аксесуарів та виробництві модульної черепиці з загином передньої кромки.
  • Матеріал пройшов масштабні лабораторні випробування, а також полігонні випробування в реальних умовах експлуатації. Його можна застосовувати в найсуворіших кліматичних зонах.
  • Покриття GreenCoat Crown BT виробляється получи и распишись основі шведської ріпакової олії замість традиційних нафтопродуктів. Вона незмінно перебуває серед лідерів покрівельних екоматеріалів, які підлягають 100% вторинній переробці.
  • Невибагливість в обслуговуванні і економічна ефективність следовать рахунок тривалого терміну служби покриття GreenCoat Crown BT.
  • 40 років технічної гарантії та 15 років нате естетику.
  • Металочерепиця в покритті GreenCoat Crown BT – технологічність, довговічність та життя в гармонії з навколишнім середовищем!

www.ruukki.com.ua

facebook.com/RuukkiUkraine/ 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.