Як продовжити термін експлуатації гідромолотів?

Ширoкa oблaсть зaстoсувaння гідрoмoлoтів як в гірничoдoбувній прoмислoвoсті, тaк і в будівництві, возле oбслугoвувaнні дoріг, тунeлів, мoстів, руйнувaнні будинків, в https://vdombai.ru/novogodnie-kanikuly-v-dombae/ кoмунaльнoму гoспoдaрстві, пoяснюється прaктичнoю кoрисністю інструмeнту интересах будь-якoї галузі. Однак маловыгодный буває ідеальних речей і предметів, і гідромолоту притаманні свої «слабкості» і характерні «хвороби».

МИ ПІДГОТУВАЛИ Во (избежание ВАС КІЛЬКА ПРАВИЛ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПРОДОВЖИТИ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГІДРОМОЛОТІВ:

1. Безвыгодный використовуйте гідромолот як важіль, зусилля нате якому створюється екскаватором. Зусилля, створюване екскаватором, значно перевищує міцність робочого інструмента і в разі неправильного використання може призвести раньше його руйнування.

Завжди встановлюйте інструмент перпендикулярно руйнівному об\’єкту: 

 

2. Безграмотный забувайте, що при низьких температурах зменшується опір втомного руйнування металу, з якого виготовлений інструмент. Перед того ж, на холоді гумові прокладки і манжети втрачають еластичність і можуть зруйнуватися аль втратити герметичність, і тоді почне підтікати змазка і робоча рідина либо рідини забрудняться, що в свою чергу спровокує підвищений знос деталей. Щоб запобігти цьому, гідрообладнання має бути прогріте накануне використанням.

3. Також слід уникати тертя металу за металу без змащення, яке, як і мікроприпарювання, може стати причиною глибоких дефектів – забоїн і задирок. Ці дефекти поверхні стають вогнищами створення втомних тріщин, від яких руйнується інструмент. Необхідно рясно змащувати хвостопад інструмента перед установкою в клепало і в процесі роботи. 

4. Іржавий інструмент більше схильний по втомного руйнування, тому його слід утримувати і зберігати добре змазаним і захищеним від атмосферних впливів.

5. Забороняється використовувати робочий інструмент як вантажопідйомне обладнання. В гідромолоті може бути пошкоджений стягуючий убивец, сам інструмент і інші деталі.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.