Як швидко придбати квитки на автобус

Завдяки електронним сервісам придбати квиток на автобусний маршрут можна дуже швидко. При цьому виходити з дому не потрібно, квиток можна замовити навіть на робочому місці.

Як замовити квиток на онлайн-сервісі

Для бронювання проїзного документа не потрібні додаткові документи. Докладну інструкцію, як замовити квиток, дивитися тут. Слід зауважити, що замовляти квитки на онлайн-порталі дуже зручно. Це економить час і гарантує, що пасажир отримає те місце, на якому йому буде зручно подорожувати.
Якщо з якоїсь причини поїздка відкладається, то можна здати квитки у касі автовокзалу. Для цього треба особисто звернутися до касира, який поверне гроші. Користувачам треба звернути увагу на два варіанти квитків, які доступні для замовлення. Електронний квиток – це офіційний документ, який дозволяє подорожувати в автобусі. Його треба роздрукувати і показати контролеру або водію. Ваучер доведеться обміняти на квиток у касі автовокзалу. Для цього необхідно з’явитися до каси за 5-10 хвилин до відправлення рейсу. Додаткової оплати обмін ваучера на квиток не передбачає. При собі треба мати документ, що посвідчує особу (для дорослих) або свідоцтво про народження (для дітей до чотирнадцяти років).

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.